Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çelik para kasası görmek

Rüyada çelik para kasası görmek

Rüyada çelik para kasası görmek sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına, neşenin ve mutluluğun geleceğine, çok güzel ve hayırlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, yokluğun biteceğine, problemlerinin çözüleceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çelik para kasası gördüyseniz:

  • Kaldırabileceğinizden fazla yük yüklenmemeye dikkat edin.

Rüyada çelik para kasası görmek yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çelik kasa açmak acılarını ve kederlerini içine atacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, endişe ettiği işlerin son bulacağına, elindekileri de yitireceğine işarettir.

Rüyada çelik kasa anahtarı görmek geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada çelik yüzük takmak başının derde gireceğine, bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına rivayet eder.

Rüyada çelik çomak kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine delalettir.

Rüyada çelik tava görmek kendisini Allah’a yakın hissedeceğine, hayatınızda olan biriyle ilişkilerinizin daha derinleşeceğine, kişinin tek başına kalacağına işaret eder.

Rüyada çelik görmek çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çelik çaydanlık görmek yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, sermayenin harcandığına değeceğine işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Avatar

    Ayrıldığım işimde hala çalıştığımı ve çelikkasanın çalınmaması için yerini değiştirdiğimizi gördüm. Yeni yeri çöp konteyneri içerisinde ve içinde para varmı yokmu bilmiyorum. Eski çalışma arkadaşlarım boyları uzamış ve iş yerinde sırt masajı yapıyorlardı. Yüzünü hatırlayamadığım iş hayatından biri bana para kasasını gösterdikten sonra tatlı ısmarlıyorum. Çok karışık ama anlamı olan bir rüya diye düşünüyorum. Bir yorumu var mıdır?

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.