Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çamurlu merdiven görmek

Rüyada çamurlu merdiven görmek

Rüyada çamurlu merdiven görmek huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, isteklerinin yerine geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, rakiplerine büyük fark atacağına, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, kazançlı bir adım atılacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, eğer bu rüyayı gören kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, adından konuşulur olacağına rivayet eder.

Rüyada çamurlu merdiven gördüyseniz:

  • Belli konulara sabit fikirli yaklaşmanın ya da ısrarcı olmanın faydasını görmeniz zor olabilir.

Rüyada çamurlu merdiven yıkamak ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çamurlu merdiven görmek insanların saygısının kazanılacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına işarettir.

Rüyada merdivene tırmanmak başka insanları aldatmasına engel olacağına, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada binada merdiven çıkmak uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, daha çok önemli başarılara sahip olacağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya rivayet etmektedir.

Rüyada merdivenden aşağı inmek söz, yetki ve imza sahibi olacağına, rahata ve kolaylığa kavuşacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yangın merdiveni görmek bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, rızkının çeşitleneceğine, elinin bollaşacağına inanılır.

Rüyada havuzda merdiven görmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cam merdiven görmek hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine ve çok büyük bir üzüntü duyacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.