Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çamurla boğuşmak

Rüyada çamurla boğuşmak

Rüyada çamurla boğuşmak uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine ve sorunların kısa vadede çözüme kavuşacağına, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada çamurla boğuşmak gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi göstermenize olanak tanıyabilecek bir fikre yatırım yapabilirsiniz.

Rüyada çamurla boğuşmak dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, daha iyi şartlarda yaşayacağına delalet eder.

Rüyada aslanla boğuşmak rüya sahibinin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine, sorunlarının günden güne artacağına yorulur.

Rüyada kediyle boğuşmak girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, kişinin isteklerine nail olacağına delalet eder.

Rüyada şeytanla boğuşmak eline büyük fırsatlar geçeceğine, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, inancını hiçe sayarak günaha meyledeceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük dalgalarla boğuşmak hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına işarettir.

Rüyada gemide dalgalarla boğuşmak daha iyi bir eve çıkılacağına, herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine alamet eder.

Rüyada denizde dalgayla boğuşmak üçüncü gözünün açılacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, bu sayede sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada azraille boğuşmak iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments