Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada camide ezan sesi duymak

Rüyada camide ezan sesi duymak

Rüyada camide ezan sesi duymak çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, ruhani önderlik yapacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, yakın bir akrabanın vefatıyla miras sahibi olunacağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine işarettir.

Rüyada camide ezan sesi duymak gördüyseniz:

  • Çevreden gelen tavsiyelere kulak vermeniz gerekiyor.

Rüyada camiden ezan sesi duymak büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine alamet eder.

Rüyada camide ezan sesi duymak bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine tabir olunur.

Rüyada camide ezan duymak maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, bu durumun hem kişinin kendisini hem etrafındaki insanları çok kötü etkileyeceğine, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, kolay yollardan kazanç elde ederek, yıpranmadan, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına tabir olunur.

Rüyada camide ezan okunduğunu duymak zorlukların bitmesine, geçim sıkıntısının son bulmasına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine alamet eder.

Rüyada ezan sesini duymak özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, haksızlığa uğranacağına, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cami ve ezan sesi duymak yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına yorulur.

Rüyada evde ezan sesi duymak atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına rivayet eder.

Rüyada kabede ezan sesi duymak yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments