Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada cam yuttuğunu görmek

Rüyada cam yuttuğunu görmek

Rüyada cam yuttuğunu görmek çok büyük kazançlar getireceğine, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, rüya sahibinin zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine delalettir.

Rüyada cam yuttuğunu gördüyseniz:

  • Belirsiz konuşmalar veya net olmayan mesajlar ise, suların bulandırılması anlamına gelebilir.

Rüyada kirli cam görmek daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, ele güne muhtaç olacağına rivayet eder.

Rüyada telefon camının kırıldığını görmek işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırılmış cam görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine, özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine tabir olunur.

Rüyada cam bardak fırlatmak yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine delalettir.

Rüyada cam akvaryum görmek mutluluğundan olacağına, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine delalet eder.

Rüyada ağzından cam kırığı çıkarmak zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada cam tabak görmek azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazanç ile hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştireceğine ve uzun yıllar boyunca mutlu ve sağlıklı olarak yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada camdan duvar görmek sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacağına, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments