Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada buzdolabinda yemek görmek

Rüyada buzdolabinda yemek görmek

Rüyada buzdolabinda yemek görmek hastalıkların şifa bulacağına, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, yapılan hataların düzeltileceğine, işlerinin kolaylaşacağına, yolculuğa çıkmaya, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, rüya sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine delalet eder.

Rüyada buzdolabinda yemek gördüyseniz:

  • Neler hissettiğinizi, niyetinizi veya neler sunabileceğinizi açıkça ortaya koymalısınız.

Rüyada buzdolabinda yemek görmek arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına, çok daha fazla adım atacağına alamet etmektedir.

Rüyada buz yemek çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada evde buz görmek rüya sahibinin anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada buzlu dondurma görmek yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına tabir olunur.

Rüyada buzlu hava görmek hata yapılacağına, onurlu bir yaşam süreceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine delalettir.

Rüyada buzlu yolda gitmek aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, kendini yiyip bitireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına delalettir.

Rüyada buzda boğulmak sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına delalettir.

Rüyada buz üstünde koşmak yanlış adımlar atacağına, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, özel muamele göreceğine işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments