Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada burun içinde kurt görmek

Rüyada burun içinde kurt görmek

Rüyada burun içinde kurt görmek bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine, kardeşiyle arasındaki sıkı muhabbetin bozulacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, itibar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, zarar getirecek bir kişi ile yola çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada burun içinde kurt gördüyseniz:

  • Aile ilişkilerinizde bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Rüyada burun içinde kurt görmek gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına, uzun zamandan beri yaptığı işinde çok iyi yerlere geleceğine, iç dünyasının zenginleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada burunda kurt görmek zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine, etrafına güzel insanların dolacağına, uğursuzlukların kol gezeceğine alamet eder.

Rüyada burun kurdu görmek çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına işaret eder.

Rüyada burun içinde yara görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, sorunlarının geçmişte kalacağına, dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yemek içinde kurtçuk görmek maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, dertlerinin sonunun geleceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorulur.

Rüyada yemeğin içinde kurt görmek huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, borçların sonlandırılacağına, öfkeli hareketlerde bulunacağına inanılır.

Rüyada hurmanın içinde kurt görmek kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine, dualarından hayır görmeyeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, hayır getirecek bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada un içinde kurt görmek ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, ancak daha sonra sorunların aşılacağına, çok kolay bir hayatı olacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments