Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada burnundan kıl koparmak

Rüyada burnundan kıl koparmak

Rüyada burnundan kıl koparmak hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine, hileye, fesada bulaşacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, rızkın kesilmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada burnundan kıl koparmak gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalarınızda veya iş birliklerinizde disiplinli olmanızda fayda var.

Rüyada burnundan kıl çıkarmak parasının pul, malının da hiç olacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada burnunun üzerinde kıl görmek rüya sahibinin ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin de gerçekleşeceğine, derdin sona ereceğine, insanlardan uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada burnundan uzun kıl koparmak iş yerinde görevini zorla yerine getireceğinden dolayı amirlerinden ikaz alacağına, hevesinin kursağında kalacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına inanılır.

Rüyada burnundan kıl yolmak işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada burnundan uzun kıl çekmek daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, çevresindeki insanları kötü işler için kullanacağına, iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada burnundan büyük kıl koparmak verilen emeğin boşa çıkmayacağına, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına yorulur.

Rüyada burnundan kıl görmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, rahatlık içinde yaşayacağına işarettir.

Rüyada burnunun üzerinde kıl çıktığını görmek yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments