Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bozuk kol saat görmek

Rüyada bozuk kol saat görmek

Rüyada bozuk kol saat görmek ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, hanesine huzurun dolacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, yeni bir eve sahip olacağına, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalet eder.

Rüyada bozuk kol saat gördüyseniz:

  • Farkında olarak ya da olmayarak yavaş yavaş parlamanıza yardım edecek düzenlemelere doğru gidiyorsunuz.

Rüyada bozuk kol saati görmek sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına işaret eder.

Rüyada bozuk kol saat görmek malvarlığının artacağına, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına işarettir.

Rüyada bozuk saat bulmak çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada bozuk saat görmek kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, başarılarının daim olacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah kol saat görmek evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, bir suçun ya da iftiranın kişiye ruhsal olarak, şeref, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına inanılır.

Rüyada renkli kol saati görmek yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına, bulunduğu çevresinde madden ve manen kuvvetleneceğine, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine delalet eder.

Rüyada hediye kol saati almak ticaretinin gelişeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, para ve makam sahibi olacağına, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine işaret eder.

Rüyada süslü kol saati görmek aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, karısının çok mutlu olacağına, hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.