Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada boş içki şişesi görmek

Rüyada boş içki şişesi görmek

Rüyada boş içki şişesi görmek zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, bazı kötü kişilerle muhatap olacağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada boş içki şişesi gördüyseniz:

  • Bazı kişiler sizinle aynı tarafta yer alabilirler.

Rüyada boş içki şişesi görmek büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, cesaretinin yerine geleceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada elinde içki şişesi görmek mutluluğun günden güne daha da artacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada içki şişesi atmak manevi huzurdan da nasipleneceğine, her geçen gün zenginleşen rüya sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine delalettir.

Rüyada içki şişesinin kırıldığını görmek üst üste birçok sorun yaşanacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, sevilmeyen bir erkek arkadaş ise onun hakkında kötü haberler duyulacağına, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, karalar bağlayacağına rivayet eder.

Rüyada içki şişesi kırmak verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şişede içki görmek karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, rüya sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, kardeşiyle arasındaki sıkı muhabbetin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada şişeden içki içmek yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada içki şişesi taşımak sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, o işten ekmek yiyeceğine, zayıflayacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.