Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin yüzünü mor görmek

Rüyada birinin yüzünü mor görmek

Rüyada birinin yüzünü mor görmek büyük ses getirecek işlere girileceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, hayallerinin peşinden gideceğine, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünü mor gördüyseniz:

  • Her şeyin sizin yararınıza geliştiğini göreceksiniz.

Rüyada ölünün yüzünü mor görmek dertlerin günden güne artacağına, hem de işinde söz sahibi olacağına, canının derdine düşeceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına rivayet eder.

Rüyada yüzünü morarmış görmek işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine, günden güne kazancının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzü gözü morarmış görmek endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, daha fazlası olsun diye değil, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünde morluk görmek kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına, üzüntü verici olaylar yaşanacağına, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada morarmış yüz görmek hasta ise bakacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine ancak dikkat edilmezse yeni ve daha büyük sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, insanların saygısının kazanılacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada yüzü morarmış birini görmek huzurunun, mutluluğunun, azalacağına, rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada yüzü morarmış insan görmek süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, sevilen kişilerle aranın bozulacağına, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına delalettir.

Rüyada birinin yüzünü morarmış görmek hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, geçimini daha rahat sağlayacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Avatar

    Rüyamda bana görücü olarak gelen ve hala görüştüğüm bir bayanın yüzüne dokunduğumu gördüm.vücudu normaldi ama yüzü sanki çürümüş et gibiydi yüzüne dokunduktan sonra elimde yapışkan bişey kaldı ve ben yüzümü eşkittim

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.