Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin seni istediğini görmek

Rüyada birinin seni istediğini görmek

Rüyada birinin seni istediğini görmek herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin seni istediğini gördüyseniz:

  • Maddi konuları içeren problemler söz konusu olabilir.

Rüyada seni istemek kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına ve karşılaşılan bu durum yüzünden aile bireylerinin birbirlerine düşeceğine, bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada seni istediklerini görmek makama ve rızka sahip olacağına, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin seni istediğini görmek sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, verimli olacak işler yapacağına, çok umut bağladığı bir işten yaşayacağı hayal kırıklığı neticesinde hala dik durmaya çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin seni öldürmek istediğini görmek geleceğinin mutlulukla dolacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, makam sahibi olacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin birinin seni sevdiğini görmek hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de Allah tarafından kendisine nasip edileceğine alamet eder.

Rüyada sevgilinin seni aradığını görmek çok güzel ve hayırlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada seni seven birini görmek kişinin istediği kariyere de sahip olmayı başaracağına, paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, ortalık durulduktan sonra bir adım atılacağına rivayet eder.

Rüyada birinin seni özlediğini görmek yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments