Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin sana silah sıktığını görmek

Rüyada birinin sana silah sıktığını görmek

Rüyada birinin sana silah sıktığını görmek büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, birikmiş parasının olacağına, haberler alacağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına, risk almaktan özenle kaçınacağına, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin sana silah sıktığını gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan bilgiler duygusal anlamda sizi yorabilir.

Rüyada birinin sana silah sıktığını görmek bir sebeple borcun gittikçe artacağına, fırsatların teker teker elden kaçacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine delalettir.

Rüyada birinin silah sıktığını görmek büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, huzursuzluk yaşanacağına, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı delalettir.

Rüyada silah sıkan birini görmek pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada silah sıktığını görmek ticarette yol katedeceğine, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, ekonomik olarak zayıflayacağına, lüks, konfor içinde olacağına alamet eder.

Rüyada başkasının silah sıktığını görmek canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına, şansının kötüye gideceğine tabir olunur.

Rüyada birinin sana silahla ateş ettiğini görmek hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, bir sebeple rüya sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, bu kişi ile tüm irtibatını kopartacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birini sık görmek işlerinde engellenemeyecek ve önüne geçilemeyecek bir yükselişe geçeceğine, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, insanların hayır dualarını alacağına işaret eder.

Rüyada birinin boğazını sıkarak öldürmek büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine işarettir.

Bir yorum

  1. rüyamda birileri tarafından rehin alınmıstım sonra siyah bir silahla iki dizimede ateş eildi ama kan akmadı hastaneye gidene kadarda acı hissetmedim ve para şeklindeydi kursunlar dizimde yorumu nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.