Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin saç tıraşı olduğunu görmek

Rüyada birinin saç tıraşı olduğunu görmek

Rüyada birinin saç tıraşı olduğunu görmek bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, uzun bir zamandan beri üzerinde çalışılan projenin hayata geçirileceğine, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, elinin darlık içinde kalacağına, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada birinin saç tıraşı olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı küçük heyecanlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada saçının tıraş edildiğini görmek işlerini toparlayacağına, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine işarettir.

Rüyada kendi saçını tıraş etmek kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına, etrafındaki insanlardan herhangi bir şekilde yardım görmeyeceğine ve bu duruma yalnız başına göğüs germek zorunda kalacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendi saçını makinayla tıraş etmek böylece kendine güveneceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve rüya sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saç tıraşı yapmak umutlarına, hayallerine kavuşacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına, uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçı tıraş etmek mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin saç tıraşı olduğunu görmek kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine işarettir.

Rüyada saç sakal tıraşı olmak toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine delalettir.

Rüyada başkasına saç tıraşı yapmak uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments