Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin evlendiğini görmek

Rüyada birinin evlendiğini görmek

Rüyada birinin evlendiğini görmek arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, planların sarkacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına, ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin evlendiğini gördüyseniz:

  • Dikkatli ilerlemeniz gerekiyor.

Rüyada karısını evlendirmek iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına delalettir.

Rüyada eski sevgiliyi evlendiğini görmek çok büyük bir sevinç duyulacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evlendikten sonra pişman olmak aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada nikah düşmeyen biriyle evlenmek şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada öğretmeniyle evlenmek çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına yorulur.

Rüyada damat olmadan evlenmek kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına, gönlünce bir yaşamı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada akrabasıyla evlendiğini görmek heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada başkasıyla zorla evlenmek hayırlı olarak girdiği işlerin zarar vereceğine, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Ben teyzemin evlendiğini gördüm.Gerçek hayatta teyzem bekar.Damadı hiç görmedim rüyada.Rüyamın anlamını yorumlarsanız sevinirim

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.