Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin et yediğini görmek

Rüyada birinin et yediğini görmek

Rüyada birinin et yediğini görmek hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, mallarının artacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, kişinin bu zorlu süreci çok fazla bunalmadan, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, kafasını toparlayamayacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına işarettir.

Rüyada birinin et yediğini gördüyseniz:

  • Kuraldışı aşk ilişkilerine girmeye eğilimlisiniz.

Rüyada fil eti yediğini görmek maddi durumunuz iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine, girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara tabir olunur.

Rüyada çiğ et yedirmek yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, zor günler geçireceğine, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına delalet eder.

Rüyada beyaz et yediğini görmek uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, istediği her şeyi elde edebileceğine, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada birine pişmiş et yedirmek aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının yılan eti yediğini görmek huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavşan eti yediğini görmek kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, yaşlılığında da rahat edeceğine, kendi şansını kendi yaratacağına işaret eder.

Rüyada etli pide yediğini görmek ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, üzüntülerini bölüşeceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölmüş birine et yedirmek tövbelerinin Allah’a ulaşacağına, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments