Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin elinden tesbih almak

Rüyada birinin elinden tesbih almak

Rüyada birinin elinden tesbih almak ancak Allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, yüksek makamlara geleceğine, işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, uğursuzlukların yakasından düşmeyeceğine, sağlığının da bozulacağına işarettir.

Rüyada birinin elinden tesbih almak gördüyseniz:

  • Kendinize güvenerek yeni başlangıçlar yapabilir ya da eski konuları mükemmeleştirebilirsiniz.

Rüyada birinin elinden tesbih almak kurulu bir düzene sahip olacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine işarettir.

Rüyada elinden su içmek hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına veya aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine alamet eder.

Rüyada silahla elinden vurulmak şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, belki ölümler görüleceğine, doğruluğu bulacağına delalettir.

Rüyada birinin elinden yemek yemek çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, kendisine olan özgüveninin de artacağına alamet etmektedir.

Rüyada elinden tutup kaldırmak hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına işaret eder.

Rüyada sevdiği kızın elinden tutmak mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine işaret eder.

Rüyada birinin elinden tutmak ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, darlıktan ferahlığa çıkılacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına işaret eder.

Rüyada bayan elinden tutmak dara düşeceğine ve keder sahibi olacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments