Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin çikolata verdiğini görmek

Rüyada birinin çikolata verdiğini görmek

Rüyada birinin çikolata verdiğini görmek yolculuğa çıkmaya, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, bu sayede yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin çikolata verdiğini gördüyseniz:

  • Kendinizi yalnız, hayallere dalmış veya gerçek yaşamdan kopmuş halde bulabilirsiniz.

Rüyada birinin çikolata verdiğini görmek rüya sahibinin geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına işarettir.

Rüyada birinin verdiği çikolatayı yemek ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin sana çikolata verdiğini görmek zorluk çekilen konularda düze çıkacağına, aşılması gereken engellerin günden güne artacağına, çok büyük hayır duası alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada çikolatalı pasta almak sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, güzel günler için yaşayacağına, maddi güç elde edeceğine işarettir.

Rüyada birine çikolata almak başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine alamet etmektedir.

Rüyada cebine çikolata koymak yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına inanılır.

Rüyada tatlı çikolata yemek herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, kurulu düzenin yıkılacağına inanılır.

Rüyada çikolatalı sigara içmek dertlerin ortadan kalkacağına, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Rüyada bir erkeğin çocuklara çikolata verdiğini görmek

    • Rüyanız hayır olsun,
      Bu rüya haneye, dileklere ve paraya yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine; hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına; kişinin daha çok para kazanmaya başlayacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.