Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birinin boynunda altın kolye görmek

Rüyada birinin boynunda altın kolye görmek

Rüyada birinin boynunda altın kolye görmek herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, yükseldikçe yükseleceğine, başarıya ve zafere doymayacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, sıkıntılarını çözeceğine işaret eder.

Rüyada birinin boynunda altın kolye gördüyseniz:

  • Bazı konular istediğiniz hızda veya pratiklikte gitmiyor olabilir.

Rüyada birinin boynunda altın kolye görmek yüzünün gülmeye başlayacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçireceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına delalettir.

Rüyada boynuna altın kolye takmak anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, mutluluktan havalara uçulacağına, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına alamet eder.

Rüyada başkasının boynunda altın kolye görmek büyük bir boşluğa düşeceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, nefsine uyacağına işaret eder.

Rüyada erkeğin boynunda altın kolye görmek gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine ve hayli zamandan beri görüşülmemiş olan bir kişi ile yakın bir zaman içinde görüşüleceğine, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşının boynunda altın kolye görmek rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, gelir elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada boynunda altın kolye görmek yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine, rahatsızlıkların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada boynuna kolye takıldığını görmek sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına inanılır.

Rüyada boynunda kolye görmek iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, huzursuzluklar ile boğuşacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments