Rüyada birini susturmak

Rüyada birini susturmak işlerin günden güne daha da açılacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına, çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına, girilen yolda zarar edileceğine, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada birini susturmak gördüyseniz:

  • Bağlayıcı sözler veya anlaşmalar söz konusu olabilir.

Rüyada ölünün üzerine su dökmek kendine olan öz güvenini kaybedeceğine, maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, ekonomik kayıpların sürekli artacağına yorulmaktadır.

Rüyada akan su içinde yürümek hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına inanılır.

Rüyada sularla uğraşmak elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına inanılır.

Rüyada havuz suyu görmek mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, hayallere kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada içi su dolu bakır kazan görmek işinin yoluna gireceğine, eline geçene para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada uzun su hortumu görmek kendisini hiç olmadığı kadar kötü durumlara sürükleyip işlerini çok büyük sıkıntılara sokacağına, borçların artacağına, geçim derdinin de ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezarlıkta su görmek aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, bu sebeple eskisinden çok daha kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada nil nehrinden su içmek aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına, dertlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top