Rüyada birini oynarken görmek

Rüyada birini oynarken görmek ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, bozulan sağlığın düzeleceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, elini eteğini hayattan çekeceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada birini oynarken gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size ihtiyacınız olmayan şeyler aldırtmak isteyebilirler.

Rüyada futbol oynayan birini görmek rızkının eksileceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, dünyasının bir anda değişeceğine inanılır.

Rüyada okey oynayanları görmek kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada oymalı kapı görmek yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, mal ve mülk kaybı yaşanacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kırgınlıkların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölüyü oynarken görmek yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, tüm düzenin alt üst olacağına, düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine inanılır.

Rüyada futbol oynayanları görmek kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına alamet etmektedir.

Rüyada basketbol oynandığını görmek moralsiz ve düşünceli olacağına, çok büyük atılımlar yapacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine ve daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına işarettir.

Rüyada oynayan erkek görmek verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına yorulur.

Rüyada dişin oyulduğunu görmek canın ve malının da her zaman güvende olacağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top