Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birini küçük yaşta görmek

Rüyada birini küçük yaşta görmek

Rüyada birini küçük yaşta görmek hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, böylece yüzünün güleceğine, bir işi rakiplerine kaptıracağına, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada birini küçük yaşta gördüyseniz:

  • Enerjiniz yenileniyor.

Rüyada küçük yaşta hamile olmak ağız tadının kaçacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına, sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine tabir olunur.

Rüyada küçük yaşta gelinlik giymek kısa zamanda çok yol alınacağına, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya rivayet eder.

Rüyada küçük yaşta evlendiğini görmek bir sebeple moral olarak çok kötü olacağı bir döneme gireceğine, söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına, yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küçük yaşta askere gitmek hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada küçük yaşta evlenmek bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına inanılır.

Rüyada küçük yaşta anne olmak çalışmaları ile takdir toplayacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, mutluluğa ve neşeye işaret eder.

Rüyada çocuğunu küçük yaşta görmek sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, her geçen gün zenginleşen rüya sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına delalettir.

Rüyada küçük yaşta hamile olduğunu görmek hayırlı bir yuva kurulacağına, toplum için faydalı işler yapacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments