Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir yakınının hastalandığını görmek

Rüyada bir yakınının hastalandığını görmek

Rüyada bir yakınının hastalandığını görmek kavgalara tutuşacaklarına, yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, ortak edineceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, kafasını toparlayamayacağına inanılır.

Rüyada bir yakınının hastalandığını gördüyseniz:

  • Belli bir durum, bazı gelişmeler veya ortaya çıkan durumlar nedeniyle keyfiniz kaçabilir.

Rüyada yakının hasta olduğunu görmek hayalini kurduğu işin başına geçeceğine, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada bir yakının hasta görmek üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yakın birini hasta görmek girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, ailenin büyüyeceğine işarettir.

Rüyada yakınının hasta olduğunu duymak yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, aile ve arkadaş çevresinde eksilmeler yaşanacağına, kolaylıklarla, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına inanılır.

Rüyada yakının hastalandığını görmek hakkı olanlara kavuşacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine, geçim derdinin biteceğine, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yakınınızı hasta görmek iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, kapanan kapıların açılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada yakın arkadaşını hasta görmek ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir yakını hasta görmek el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.