Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir ünlüyle fotoğraf çektirmek

Rüyada bir ünlüyle fotoğraf çektirmek

Rüyada bir ünlüyle fotoğraf çektirmek bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, günden güne kazancının artacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, huzurlu ve sakin bir yaşama, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, başarılarını ispat edeceğine, bekar kimseler için ise muradının gerçek olup, güzel bir evlilik yaşanacağına alamet eder.

Rüyada bir ünlüyle fotoğraf çektirmek gördüyseniz:

  • Aklınıza sevdiğiniz kişileri memnun edecek fikirler gelebilir.

Rüyada ünlülerle fotoğraf çektirmek geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir ünlüyle fotoğraf çektirmek kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, insanlara iş öğreteceğine işaret etmektedir.

Rüyada ünlü biriyle fotoğraf çektirmek çok güzel günler geçirileceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine işarettir.

Rüyada ünlü birisiyle fotoğraf çektirmek zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğinle fotoğraf çektirmek kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir erkekle fotoğraf çektirmek hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına, huzur kaçıran olayların sona ereceğine, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, neşesinin de yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada fotoğraf çekmek çektirmek sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine, insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada düğün fotoğrafı çektirmek kazancının da hiç eksilmeyeceğine, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments