Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir tanıdığın hamile olduğunu görmek

Rüyada bir tanıdığın hamile olduğunu görmek

Rüyada bir tanıdığın hamile olduğunu görmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada bir tanıdığın hamile olduğunu gördüyseniz:

  • Yani siz dikkati çektikçe bazı kimseler işlerinizi baltalamaya çalışabilirler.

Rüyada bi tanıdığını hamile görmek sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olan kimselerin varlığına, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa yorulur.

Rüyada tanıdık birinin hamile olduğunu duymak daha başarılı ve kazançlı olacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, hastalanacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdığının hamile olduğunu duymak sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, büyük savaşların yaşanacağına, hatalı ve kusurlu işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin hamile olduğunu görmek hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye, stresini ve yorgunluğunu atacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski bir tanıdığı hamile görmek aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada hamile tanıdık görmek iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada tanıdığının hamile olduğunu görmek uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, kalben çok rahat edileceğine, verdiği vaatleri yerine getireceğine inanılır.

Rüyada hamile tanıdık kadın görmek hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments