Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir sürü sandalye görmek

Rüyada bir sürü sandalye görmek

Rüyada bir sürü sandalye görmek bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, bu kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına, her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına, aile bireyleri arasında ara sıra yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir sürü sandalye gördüyseniz:

  • Verdiğiniz sözleri yerine getirmek için çok çalışmanız gerekiyor.

Rüyada bir sürü sandalye görmek hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, başarılı adımlar atılacağına, hayatında bir takım problemlerin baş göstereceğine, tatsızlıkların yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada tekerlekli sandalyede oturduğunu görmek ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine ve zarara uğrayacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, mal ve mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi tekerlekli sandalyede görmek isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sandalye yıkamak elinize para geçeceğine, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, anne ve baba ile iplerin kopma noktasına geleceğine delalettir.

Rüyada sandalyede sallanmak başarılı bir kariyere sahip olunacağına, yapılan işin bol kazanç getireceğine, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada masa sandalye takımı görmek işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya, saadete ereceğine, zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sandalye tekerlekli sandalyede oturmak ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, rahatsızlıklarla boğuşulacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, düzenin bozulacağına, haneye nifak gireceğine, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına işarettir.

Rüyada büyük sandalye görmek çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments