Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir sürü çoçuk görmek

Rüyada bir sürü çoçuk görmek

Rüyada bir sürü çoçuk görmek yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, ancak daha sonara rüyayı gören kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına, yol kat edeceğine, güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine inanılır.

Rüyada bir sürü çoçuk gördüyseniz:

  • Dikkatle dinlemeli be saygılı geri dönüşler içine girmelisiniz.

Rüyada yunus sürüsü görmek kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, hayatı ile bazı kararlar vereceğine, çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine ve maddi zararlara uğranacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah koyun sürüsü görmek daha fazla dünya malı sahibi olacağına, biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına, büyük zararlara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sürüyle karınca görmek yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada küçük bir sürü yılan görmek tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına inanılır.

Rüyada denizde bir sürü balık görmek bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, rüyayı gören kişinin Kur’an ve Allah aşkıyla yanıp tutuşacağına, yalan söylemeye rivayet etmektedir.

Rüyada büyükbaş sürüsü görmek bazı engellerle karşılaşacağına, başarılı ve kazançlı olacağına, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada uçan kaz sürüsü görmek çalıştığına değeceğine, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada inek sürüsü gütmek maddi sıkıntısı olmayacağına, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments