Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir ölünün sesini duymak

Rüyada bir ölünün sesini duymak

Rüyada bir ölünün sesini duymak kâbus gibi günlerin geleceğine ve ilişkilerin sarsılacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, işinin yoluna gireceğine tabir olunur.

Rüyada bir ölünün sesini duymak gördüyseniz:

  • Son zamanlarda maddi olarak biraz fazla açıldınız.

Rüyada ölü kişinin sesini duymak üzüntülerini ve acılarını unutacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine inanılır.

Rüyada ölü sesi duymak uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına delalettir.

Rüyada ölü babanın sesini duymak gireceği işlerde başarı elde edeceğine, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, düşmanlarını bile affedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir ölünün sesini duymak anne babanın üzüntü duyacağına, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine delalettir.

Rüyada ölü insanın sesini duymak hasta ise şifa bulacağına, hayatın tadına varacağına, önün açılacağına delalet eder.

Rüyada ölü birinin sesini duymak sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölüden ses duymak dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada ölünün sesini duymak yaptığı işle ilgili olarak çok hayırlı kararlar vereceğine, çok başarılı olup, kazancının artacağına, borçlarının ödeneceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.