Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir ölü tarafından dövülmek

Rüyada bir ölü tarafından dövülmek

Rüyada bir ölü tarafından dövülmek bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine, maddi imkânlarının artacağına, bu durumun özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, daha geniş rızık elde edeceğine, doğru karar veremeyeceğine, haksızlığa uğranacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, sevindirici olaylar yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir ölü tarafından dövülmek gördüyseniz:

  • Erkekseniz işveren ya da amirinizle sürtüşmelerinizin olması olasıdır.

Rüyada ölü biri tarafından uyarılmak yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına delalettir.

Rüyada ölü tarafından para almak önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına delalettir.

Rüyada ölü tarafından kaçırılmak kendisine ev alacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, zenginliğe kavuşacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir ölü tarafından kovalanmak çok büyük sıkıntılar çekeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölü bir kişi tarafından çağırılmak rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, güvensizlik duymaya, ruhsal korkularından da arınacağına delalet eder.

Rüyada ölü birisi tarafından öpülmek canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, rüya sahibinin de bu durumun bir parçası olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölü biri tarafından öpülmek mali olarak küçüleceğine, istediği gibi yaşayacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işarettir.

Rüyada ölü tarafından ısırılmak hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, işsizin iş bulacağına, rüyayı gören kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, başarısız ve mutsuz olacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments