Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir masada oturmak

Rüyada bir masada oturmak

Rüyada bir masada oturmak eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, kötü ve zor günler geçireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine, umduklarını bulamayacağına, daha büyük adımlar atılacağına, hidayete erip huzuru bulacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine tabir olunur.

Rüyada bir masada oturmak gördüyseniz:

  • Öfkenize hakim olmalısınız.

Rüyada başbakanla masada oturmak çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük masada oturmak söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara sürükleyeceğine, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına işarettir.

Rüyada masada oturmak işlerinin azalacağına rüya sahibinin de böylece sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına, edilen duaların tutacağına tabir olunur.

Rüyada sevgiliyle masada oturmak sıkıntılarına ortak olacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğinle masada oturmak rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, korkularını yeneceğine, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, sorunların üstesinden geleceğine delalet eder.

Rüyada bir masada oturmak geçim için verdiği savaşın kızışacağına, rüya sahibinin gözünü yolda bırakan kişilerin geleceğine, bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına yorulur.

Rüyada yuvarlak masada oturmak insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına ve böylece mutlu bir hayat süreceğine, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına inanılır.

Rüyada beyaz masada oturmak tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments