Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir kızı beklemek

Rüyada bir kızı beklemek

Rüyada bir kızı beklemek hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, yeni planlar yapacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, yakın zamanda rahat edeceğine, hayatının bir düzene kavuşacağına, nahoş sözler işiteceğine, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada bir kızı beklemek gördüyseniz:

  • Sizi alışık olmadığınız yerlere götürecek veya alışılmadık tecrübeler yaşatabilecek aktivitelere ilgi duyabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kızı beklemek mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, emeklerin boş yere harcanacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına ve bu ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada bir kızı beklemek sorunlarının ve üzüntülerinin artacağına, tatsızlıkların aşılacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine delalet eder.

Rüyada sevgilini beklemek kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine ve bu yüzden çok üzütü duyulacağına, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına işarettir.

Rüyada yardım beklemek iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, örnek insan olacağına delalet eder.

Rüyada otobüs beklemek kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine inanılır.

Rüyada birilerini beklemek rahat nefes almaya başlayacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, daha dikkatli ve daha sabırlı olunacağına, sürekli olacak bir başarıya ve mutluluğa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada doğum beklemek ticarette öne geçeceğine, her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, zafer ve bol kazanç getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada namazı beklemek dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments