Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir kadını görmek

Rüyada bir kadını görmek

Rüyada bir kadını görmek yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, hayatınızın neşe dolacağına, güzelleşeceğine, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, şansın kapanacağına, maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına yorulur.

Rüyada bir kadını gördüyseniz:

  • Çevrenizde bulunan herkesle aynı fikirleri paylaşmayı bekliyorsunuz.

Rüyada mavi gözlü kadın görmek endişe ettiği durumlardan kurtulacağına ve çok bereketli bir döneme gireceğine, kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kadın göğsü öpmek cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, elinin bolluğa kavuşacağına, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, zorlukların kolayca aşılacağına işarettir.

Rüyada yaşlı bir kadınla kavga etmek kurulacak olan yuva sayesinde huzurlu bir geleceğe erileceğine, borçların hafifleyeceğine, sorumlulukların azalacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadınla kucaklaşmak çok üzüleceğine, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kadınla zina etmek hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına inanılır.

Rüyada kadın genital bölgede kıl görmek eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına delalet etmektedir.

Rüyada birçok kadın görmek hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına işaret eder.

Rüyada deli kadın görmek ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, deyim yerindeyse arapsaçına döneceğine, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, işsiz ise işe gireceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments