Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir insanı yılan olarak görmek

Rüyada bir insanı yılan olarak görmek

Rüyada bir insanı yılan olarak görmek dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, bazı kötü kişilerle muhatap olacağına tabir olunur.

Rüyada bir insanı yılan olarak gördüyseniz:

  • Karşılaştığınız olumsuzlukların en önemli sebeplerinden biri aşırı dırdırcı davranmanızdır.

Rüyada yarı insan yarı yılan görmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, zafer elde edileceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın insan yediğini görmek hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada insanın yılana dönüştüğünü görmek ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada insan yılan görmek ruhsal olarak etkileneceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılanın insana dönüştüğünü görmek neşesinin de yerine geleceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine, büyük maddi ve manevi zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada yılan gibi insan görmek kişinin yüzünün güleceğine, görülen erkeklik organının küçük olmasın ise, borcunun çok olacağına, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine rivayet eder.

Rüyada insana dönüşen yılan görmek sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada insan yüzlü yılan görmek uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, maddi zararının giderileceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments