Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir erkek öpmek

Rüyada bir erkek öpmek

Rüyada bir erkek öpmek en yüksek makamlara oturacağına, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına, işlerinin kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, ancak bir türlü istenen şekilde bir çalışma gerçekleştirilemeyeceğine, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, çok günah işleyeceğine, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına yorulur.

Rüyada bir erkek öpmek gördüyseniz:

  • Denenmiş, alışılmış, gerçekçi görünen veya çoktan biçimlendirilmiş olaylar, işler veya girişimler işe yaramıyorsa, daha farklı şeylere açık olmanın zamanı gelmiş olabilir.

Rüyada erkek erkeği öpmek yardım isteyen kişilere yardım edileceğine ve hayır duaları alınacağına, mülkiyetinin de artacağına, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeği ensesinden öpmek farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada baska bir erkek öpmek işin düzeltileceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, başını yastığa daha rahat koyacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaşlı erkeğin elini öpmek maddi zararını karşılayacağına, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada bir erkeğin sırtını öpmek evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, yakın akrabadan gelecek habere tabir olunur.

Rüyada sevdiğin bir erkeği öpmek maddi ve manevi zararların sona ereceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin dudağından öpmek maddi açıdan ferahlamaya, yeni ev eşyaları alınacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başka bir erkeği öpmek iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments