Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir erkek görmek

Rüyada bir erkek görmek

Rüyada bir erkek görmek rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, işlerin sürekli artacağına, dedikodu edeceğine, yeni insanlarla tanışacağına, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir erkek gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın bilerek ya da bilmeyerek, parayla ilgili bir işinizi engellemesi mümkündür.

Rüyada yabancı erkekle sevgili olmak işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına yorulur.

Rüyada erkek bebege sarılmak zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine tabir olunur.

Rüyada tanımadığı bir erkeğin elini tutmak atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine rivayet eder.

Rüyada tanımadığın bir erkeğe aşık olmak neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, isyan edeceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin çiş yaptığını görmek zenginlik elde edeceğine, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada erkeğe dayanmak hayırlı bir terfi alınacağına, kararsız kalınmasından ötürü büyük bir parasal kayba uğranacağına ve zorluk çekileceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına tabir olunur.

Rüyada bi erkeği boynundan öpmek zararların telafi edileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yeniden bir araya geleceğine, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine işaret eder.

Rüyada erkek ve dişi at görmek kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, hayırlı işlere imza atacağına, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.