Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir başkasını evlenirken görmek

Rüyada bir başkasını evlenirken görmek

Rüyada bir başkasını evlenirken görmek saygı duyulan ve kudretli bir insanla karşılaşacağınıza, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, yeni bir yola gireceğine, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir başkasını evlenirken gördüyseniz:

  • Sonlanma veya sonuçlanma enerjileri altındasınız.

Rüyada gelinlikle evden çıkmak çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evi küflü görmek hayırlı ve güzel haberler alacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada evlenme hazırlığı yapmak sevinçli haberler alınacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada evde yemek verdiğini görmek hedeflediği kazancı elde edeceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada evden kovulduğunu görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, insanların saygısının kazanılacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada müstakil bir ev görmek iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına delalettir.

Rüyada evde kuran okutmak hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir eve gizlice girmek bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, mutsuz, üzgün ve moralsiz günler geçireceğine, edilen yardımlar ve yapılan hayırlar sayesinde geceleri başın yastığa vicdanen rahat olarak konulacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments