Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bi başkasının gelinlik giydiğini görmek

Rüyada bi başkasının gelinlik giydiğini görmek

Rüyada bi başkasının gelinlik giydiğini görmek her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kazanç kapılarının kapanacağına tabir olunur.

Rüyada bi başkasının gelinlik giydiğini gördüyseniz:

  • Yolculuklarınız daha rahat bir hale gelebilir.

Rüyada başkasının yerine gelinlik giymek uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine ve bazı olaylar yüzünden üzüntü duyulacağına, hastalıkların iyileşeceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki kez gelinlik giymek hanenizde bolluk olacağına, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine, ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada gelinliğin altına siyah ayakkabı giymek insanları kıracağına, üzeceğine, maddi kaynakların zarar göreceğine, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasını gelinliğini giymek adını aklamayı başaracağına, itibarını geri kazanacağına, böylece tabiri caizse adeta kendisini yeniden doğmuş gibi rahat, hafif ve iyi hissedeceğine, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, ün ve itibar sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada annenin kızının gelinlik giydiğini görmek onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına inanılır.

Rüyada gelinlik giydirmek kapanan kapıların açılacağına, çok büyük ve sorunlu işlere girip hiç ummadığı kadar büyük zararlara uğrayacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada gelinlik giymek ve evlenmek deneyim kazanacağına, bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, borcunun kalmayacağına inanılır.

Rüyada arkadaşının gelinliğini giymek işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments