Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada beyaz tavsan tutmak

Rüyada beyaz tavsan tutmak

Rüyada beyaz tavsan tutmak hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, çok daha büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, varolan borçların ödeneceğine, iş değişikliğine gidileceğine, yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, yeniden eski huzurlu günlerine kavuşacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz tavsan tutmak gördüyseniz:

  • Bazı yöntemlerinizi veya yapılacak işleri elinize geçen bilgiler üzerine yenilemek isteyebilirsiniz.

Rüyada beyaz tavsan tutmak kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına alamet eder.

Rüyada tavuz kuşu görmek ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, üzüntülerini bölüşeceğine, evliliklerin bitme noktasına geleceğine alamet eder.

Rüyada beyaz atı tutmak geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük beyaz balık tutmak zor durumların sona ereceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, evindeki huzurun, anlayışın, sevginin, saygının ve iletişimin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz güvercini elinde tutmak hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, çok iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada beyaz güvercin tutmak alınacak bir vefat haberi üzerine çok büyük üzüntü duyulacağına ve stresli bir ortama girileceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine işaret eder.

Rüyada beyaz balık tutmak işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına, ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına inanılır.

Rüyada beyaz tavuk tutmak çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine, rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments