Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada beyaz gömlek giymiş birini görmek

Rüyada beyaz gömlek giymiş birini görmek

Rüyada beyaz gömlek giymiş birini görmek bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, en karanlık zamanında elinden tutacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, mal ve mülk sahibi olunacağına, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına yorulur.

Rüyada beyaz gömlek giymiş birini gördüyseniz:

  • Belli bir ilerleme kaydedebileceğiniz konular söz konusu, isteklerinize süreç içinde ulaşabilirsiniz.

Rüyada beyaz gömlek giyen adam görmek sevdiklerinden ayrı kalınacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına, sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine işaret eder.

Rüyada beyaz erkek gömleği görmek gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada gömlek beyaz görmek istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, aile hayatlarını bozulacağına, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada beyaz gömlek üzerinde leke görmek bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin beyaz gömlek giydiğini görmek pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, sıkıntılı bir işe girileceğine, efendi ve güleryüzlü oluşu sayesinde de çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine yorulur.

Rüyada beyaz ipek gömlek görmek sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz gömlek yıkamak üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına borçlarının giderek artacağına ve rüyayı gören kişinin, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine, bebek sahibi olunacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birine beyaz gömlek vermek fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, varsa tüm borçlarını ödeyeceğine, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments