Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada beyaz demir kapı görmek

Rüyada beyaz demir kapı görmek

Rüyada beyaz demir kapı görmek epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, sürekli yerinde sayacağına, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, maddi anlamda güç kaybedeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, böylece hayatının kolaylaşacağına, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz demir kapı gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz bir insan tarafından kalbiniz kırılabilir.

Rüyada beyaz demir kapı görmek ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, sevilen kişilerle aranın bozulacağına rivayet eder.

Rüyada demir kapı kilitlemek toplumda itibar ve takdir toplanacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine inanılır.

Rüyada demir parmaklı kapı görmek planların aksayacağına, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, yol kat edeceğine işarettir.

Rüyada demir kapı yaptırmak sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada demir kapı kırmak büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada demir kapının kırıldığını görmek hayır getirecek yollara girileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine tabir olunur.

Rüyada demir kapıya tırmanmak bolluk içine olacağına, sorunlarını gidereceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, büyük kazanç elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada demir kapının kapandığını görmek aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments