Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada beyaz çizme giydiğini görmek

Rüyada beyaz çizme giydiğini görmek

Rüyada beyaz çizme giydiğini görmek iş alanında tıkanmaların, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, aile hayatlarını bozulacağına, ilerleyeceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, maddi olarak kötü bir karara varılacağına, yaptığı işlerde çok zor zamanlar geçireceğine, sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına işarettir.

Rüyada beyaz çizme giydiğini gördüyseniz:

  • Belli konuları diğerlerinin değerlendirdiği şekilden farklı değerlendiriyor olabilirsiniz.

Rüyada beyaz çizme giydiğini görmek atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, hayatının başarılarla dolacağına, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz topuklu çizme giymek o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına rivayet eder.

Rüyada ayağa çizme giymek böylece daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle onu yanında barındıracağına delalettir.

Rüyada çizme bot giymek işyerinde üst düzey görevlerde bulunacağına, bunun için çok kısa bir süre kaldığına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil renk çizme giymek sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, aile bireylerinin mutlu olacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı çizme giydiğini görmek yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada yeşil çizme giymek kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, sonradan da çok üzüleceğine işarettir.

Rüyada mor çizme giymek işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, iyi haberler alınacağına, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, bu sebeple eskisinden çok daha kötü durumlara düşeceğine, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments