Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bebek oyuncak görmek

Rüyada bebek oyuncak görmek

Rüyada bebek oyuncak görmek büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, onunla mutlu bir hayat kuracağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, adını aklamayı başaracağına, itibarını geri kazanacağına, böylece tabiri caizse adeta kendisini yeniden doğmuş gibi rahat, hafif ve iyi hissedeceğine, kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebek oyuncak gördüyseniz:

  • Bazı köprüleri yıkmak durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada oyuncak bebek oynamak çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına delalettir.

Rüyada oyuncak erkek bebek görmek elindekilerle yetinmeyi bileceğine, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada bebek oyuncakları görmek hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, biraz sıkıntılı günler geçireceğinize, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına delalet eder.

Rüyada oyuncak barbie bebek görmek hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, önemli yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada canlı oyuncak bebek görmek zararlarını telafi edeceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, rüyayı gören kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, hayatının düzene gireceğine inanılır.

Rüyada beyaz oyuncak bebek görmek asla yüksünmeyeceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, iyilik ve güzellik bulacağına alamet eder.

Rüyada oyuncak bebek satmak maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, yaşanan tüm sorunların sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada oyuncak bebek elbisesi görmek çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, strese gireceğine, çok yoğun çalışacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments