Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bebeğin kusması görmek

Rüyada bebeğin kusması görmek

Rüyada bebeğin kusması görmek ters giden olayların düzeltileceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, neşesini kaybedeceğine, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine ve böylece çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, ferah bir döneme girileceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine işaret eder.

Rüyada bebeğin kusması gördüyseniz:

  • İşi eğlenceyle karıştırmanız durumunda sonuçları hoş olmayabilir.

Rüyada bebekle uçmak gözyaşı dökeceğine, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına tabir olunur.

Rüyada tatlı erkek bebek görmek kazancının da eksilmeyeceğine, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altız erkek bebek görmek işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine, çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine alamet eder.

Rüyada bir bebeği yıkamak çok büyük atlımlar gerçekleştirdiğine, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, daha bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına inanılır.

Rüyada başkasının bebeğini kucağında görmek keyiflerinin yerinde olacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada karnından bebek çıkarmak kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, sağlık ve hayır getireceğine tabir olunur.

Rüyada kapının önünde bebek görmek hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, bu durumlardan ötürü zor zamanlar geçireceğine, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada babasız bebek doğurmak rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, İslami olarak da Allah katında sevilen ve sevapları çok olan bir kul olunacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments