Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bebeğe et yedirmek

Rüyada bebeğe et yedirmek

Rüyada bebeğe et yedirmek ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kazanç elde edeceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine ve üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, huzur içinde yaşayacağına, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine delalet eder.

Rüyada bebeğe et yedirmek gördüyseniz:

  • Sizi rahatsız eden şeyleri göz ardı etmeyi tercih edebilirsiniz.

Rüyada bebeğe et yedirmek çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, sorunlarını halletmeyi bileceğine, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının et yediğini görmek ikisi arasındaki ilişkinin gerileceğine, olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birine et yedirmek hileli durumlarla karşılaşılacağını, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş birinin et yediğini görmek hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, yenisinin başlayacağına, bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine işarettir.

Rüyada ölü eti yediğini görmek insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine işaret eder.

Rüyada birinin et yediğini görmek sevindirici olaylar yaşayacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kediye et yedirmek sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, çalışmalarının beğenileceğine işaret eder.

Rüyada başkasının domuz eti yediğini görmek deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments