Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bayanı öpmek

Rüyada bayanı öpmek

Rüyada bayanı öpmek daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, kudret sahibi olacağına, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, iyileşeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına, sorunlarının çözümünde destek olacağına, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bayanı öpmek gördüyseniz:

  • Mücadeleci ortamlar ya da rekabet pişmanlık duyabileceğiniz ani tepkilere yol açabilir.

Rüyada bayanı dudaktan öpmek her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, sorunların bu sayede ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada bayanı öpmek kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına inanılır.

Rüyada bir bayanı yanağından öpmek haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, başka sorun varsa ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada bayan arkadaşını öpmek bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada bayan eli öpmek maddi açıdan büyük zarar edileceğine, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine ve bundan güç alacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada bayan öpmek kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına delalettir.

Rüyada bir bayanı öpmek şans ve bereket kapılarının açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, mutlu ilişkiler kuracağına, ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına rivayet eder.

Rüyada bir bayanın elini öpmek hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.