Rüyada bayan savcı görmek

Rüyada bayan savcı görmek kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede ismini herkese duyuracağına inanılır.

Rüyada bayan savcı gördüyseniz:

  • Sizin için önemli konularda bazı girişimlerde bulunabilir veya övünebileceğiniz davranışlarınızla ön plana çıkabilirsiniz.

Rüyada bayan savcı görmek arkasının daha sağlam hale geleceğine, kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini savcı olarak görmek ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, faydalı şeyler yapacağına delalettir.

Rüyada savcı olmak hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine alamet eder.

Rüyada savcıyı görmek başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, kazancın helal şekilde artırılacağına, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına alamet eder.

Rüyada kadın savcı görmek hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, uzun bir süre zorluk çekileceğine, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada savcıyla evlenmek kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, bu durumun az da olsa onu kibirlendireceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, başarısının çoğalacağına, makamının yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada savcı cübbesi giymek onun ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada savcı ve hakim görmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, kişinin işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top