Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bayan arkadaşlarını görmek

Rüyada bayan arkadaşlarını görmek

Rüyada bayan arkadaşlarını görmek verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada bayan arkadaşlarını gördüyseniz:

  • Seyahatler ya da ziyaretler keyifli anlar yaşanmasını sağlayabilir.

Rüyada bayan arkadaşı görmek kısa zamanda çok yol alınacağına, aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada bayan arkadaşlarını görmek kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine, kişinin moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada bayan arkadaşla öpüşmek gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, artık hep ileriye ve önüne bakacağına rivayet eder.

Rüyada eski bayan iş arkadaşını görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski bayan arkadaş görmek maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bayan iş arkadaşını görmek gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına inanılır.

Rüyada bayan arkadaşını öpmek dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, daha sık bir araya geleceğine, birlikte kâh ağlayacağına, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına yorulmaktadır.

Rüyada bayan iş arkadaşı görmek rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments