Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının fotoğrafını görmek

Rüyada başkasının fotoğrafını görmek

Rüyada başkasının fotoğrafını görmek yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, güzel bir hayat geçireceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, kurtuluşa kavuşacağına, hayırlı fırsatlar yakalayacağına böylece coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada başkasının fotoğrafını gördüyseniz:

  • Sizi bloke etmek amacıyla uydurulmuş uydurma haberler almanız ya da maksatlı dedikodular dinlemeniz olasıdır.

Rüyada bebek fotoğrafı görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, planların aksayacağına da tabir edilen rüya, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, tövbe etmeden vefata alamet eder.

Rüyada fotoğraf albümü görmek sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, işlerinde berekete kavuşacağına, hasta ve üzgün olacağına tabir olunur.

Rüyada bebek fotoğrafı çekmek yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, evde dinlenmek zorunda olacağına inanılır.

Rüyada fotoğraf bulmak onlara sanat öğreteceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada eski fotoğraf makinesi görmek zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına ve kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, bütün maksatlarının gerçekleşmesi, huzurun bozulacağına alamet eder.

Rüyada fotoğraf çekmek ve çekinmek güleceğine, kısmetinin açık olacağına ve şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine işaret etmektedir.

Rüyada düğünde fotoğraf çekmek rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına tabir olunur.

Rüyada habersiz fotoğraf çekilmek mal mülk sahibi olacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments