Rüyada başkasının elinde ayna görmek

Rüyada başkasının elinde ayna görmek büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine, büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine rivayet eder.

Rüyada başkasının elinde ayna gördüyseniz:

  • Farklı yaşam tarzlarına ilgi duyabilirsiniz.

Rüyada el aynası görmek sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, herkesin ilgisinin çekileceğine, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine işarettir.

Rüyada başkasının elinde ayna görmek aniden evlilik kararı alacağına, kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına işaret eder.

Rüyada elinde ayna tutmak sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elinde ayna görmek daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada evin içinde ayna görmek yaşamının bir dönemindekilerin hiçbir zaman hafızasından silinmeyeceğine, emeklerinin boşa gideceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve daha sonra zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına rivayet eder.

Rüyada aynada kendini görmemek mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına delalettir.

Rüyada aynanın karşısında makyaj yapmak bir sebeple çok zor duruma düşeceğine, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntıya düşeceğine, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına işaret eder.

Rüyada kırık aynada kendini görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok üzüleceğine, çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zey

Selamün Aleyküm. Eski okul arkadaşimdan birisi diğer arkadaşımdan kareli olan aynasını istiyordu ,kendine baktıktan sonra tekrar diğer eski okul arkadaşıma verdi aynayı ve o da çantasına koydu ,bende tam ortalarındaydim.

Scroll to Top