Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başka evde namaz kılmak

Rüyada başka evde namaz kılmak

Rüyada başka evde namaz kılmak bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen herşeyi yapacağına, maddi olarak çok zarar edileceğine ve kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına, ağız tadının kaçacağına, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka evde namaz kılmak gördüyseniz:

  • Maddi açıdan güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada başka evde namaz kılmak üzücü haberler alacağına, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka bir kişinin namaz kıldığını görmek musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, strese gireceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine tabir olunur.

Rüyada evinde başkalarının namaz kıldığını görmek keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, bir sebeple işsiz kalınacağına, hastalanacağına, üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada başka insanların namaz kıldığını görmek arkadaş, dost olarak gördüğü insanlardan zarar göreceğine, kişinin tek başına kalacağına, ticaretinin de her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada başka birinin namaz kıldığını görmek adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına rivayet eder.

Rüyada bir evde namaz kılmak iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, evlat sahibi olacağına inanılır.

Rüyada evde namaz kıldığını görmek maddi anlamda büyük kayıplar verileceğine, sorunların yeni sorunlar doğuracağına, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada evde cuma namazı kılmak evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin biteceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, endişelerin biteceğine, hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments